Barbara Opioła Kraj


 Numerologiczna siódemka i zodiakalny Strzelec. Rodowita szczecinianką. Mama dwójki dzieci. Od blisko dwódziestu  lat zajmuje się profesjonalnie numerologią. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Sztuki numerologii uczyła się u najsłynniejszej numerolog świata - hiszpanki Gladys Lobos. Już na studiach po raz pierwszy zetknęła się z literaturą dotyczącą wiedzy tajemnej. Po studiach pracowała jakiś czas w szkole ucząc filozofii i etyki. W tym okresie też  spotkała się po raz pierwszy z filozofią wschodu - głównie buddyzmem. Zanim zajęła się numerologią prowadziła własny biznes,  a także aktywnie działała w marketingu sieciowym.

 1997 rok był przełomem w jej życiu - poznała numerolog - Gladys Lobos. Wcześniej numerologia nie była jej obca, jednak dopiero wówczas uczestnicząc w kursie z Lobos poznała jej potęgę. Dzięki numerologii nie tylko bardziej zrozumiała siebie i swoich bliskich, ale zmieniła swoje życie – nabrało ono nowej jakości. Przekonując się na własnej skórze jaką moc kryje numerologia - zaczęła za pomocą numerologii pomagać innym.

 Choć specjalizuje się w numerologii Gladys Lobos, to uczyła się numerologii u polskiej numerolog Wildy Kowalskiej. Ukończyła także kurs numerologii kabalistycznej. Brała udział w podstawowych szkoleniach z zakresu feng shui u Jacka Kryga. Ma ukończone kilka stopni tzw. metody One Brain. Również kurs I i II stopnia Reiki. Skończyła także części szkoleń zorganizowanych przez Instytut Badań nad Stanami Szczytowymi z Kanady ISPS. Szkoliła się tam między innymi w metodzie WHH , jak i uczyła się EFT.Uczestniczyła również w kursie dwupunktu.oraz w warsztatach Germańskiej Nowej Medycyny.

 Od 2002 roku wspólpracowała przez kilka lat ze śląską gazetą "Szaman" pisząc dla niej cykl artykułów o numerologii. Póżniej pisała do  czasopisma ezoterycznego "Drzewo Życia". Zapraszana do szczecińskiego radia i telewizji Tv7.

 Współpracowała  okazjonalnie z jednym nternetowych  serwisów matrymonialnych  oraz ze Szczecińskim Centrum Rozwoju Pełnia, jak z portalem www.teraz.szczecin.pl. Obecnie mieszka w Belgiii.Pisała tu do gazety polonijnej pt Gazetka  (www.gazetka.be).  Prowadzi spotkania z numerologią i organizuje warsztaty. 

 Pani Barbara od lat pomaga innym lepiej zrozumieć siebie i bliskich. Dzięki numerologii dysponuje narzędziami, które pozwalają pokonać życiowe kryzysy, jak i sprawić abyśmy lepiej wykorzystali dobrą passę. Pomaga w samorealizacji, w usuwaniu blokad, sprawia, że człowiek zaczyna optymistyczniej patrzeć na świat i wierzyć w swoje możliwości. Korzystając z mocy numerologii pomaga osobom z tendencjami samobójczymi.

 Do pani Barbary można także zgłosić się w kwestii wyboru najlepszego imienia dla nowonarodzonego dziecka, jak i też w sprawie imienia do bierzmowania (które pomoże w samorealizacji).Udziela także porad w sprawie zmiany nazwiska przy wyjściu za mąż jak i po rozwodzie. Pomaga w znalezieniu najbardziej optymalnej wibracji podpisu. Dobiera nowe imiona – pseudonimy - dokonując tzw. zmian numerologicznych.Także dobiera nazwy i daty rozpoczęcia działalności dla firm.

 Prowadzi konsultacje na skypie,telefonicznie lub osobiście .Najbardziej popularną i sprawdzoną formą konsultacji jest forma nagrania..Dodatkowym atutem pani Basi  jest jej ciepły głos, który na klientów działa również terapeutycznie. Emanuje ciepłem i życzliwością. Jest wyrozumiała i ma łatwość nawiązywania kontaktu z ludzmi. Zawsze uśmiechnięta i pełna energii.

Basia-portret-2