Zmiana numerologiczna


Czym jest tzw. zmiana numerologiczna i czemu służy?

 

Za pomocą numerologii, nie tylko można przyjrzeć się człowiekowi, z jego możliwościami  i ograniczeniami, ale co najważniejsze można stosując określoną technikę, konstruktywnie wpłynąć na jego życie.

Takie działanie numerologa  nazywane jest zmianą numerologiczną, bądż też  zmianią karty albo drogi życia.

Liczby są według numerologii narzędziami za pomocą których mierzymy się z określonymi doświadczeniami życiowymi.Nie ma przypadku w tym, że ktoś urodził się akurat tego,a nie innego dnia, nadano mu takie a nie inne nazwisko,podobnie też nie przypadkowo wybrano dla niego określone imię.

Okazuje się,że naszym życiem rządzi prawo karmy-czyli  prawo przyczyny i skutku.Jeżeli więc portret danej osoby mówi o trudnych przeżyciach,cierpieniu i blokadach- to znaczy ,że układy wibracji w nim występujące i generujące takie , a nie inne doświadczenia, miały się tam pojawić.

Stały się one niejako narzędziami za pomocą których człowiek przerabia określone życiowe lekcje.

Jednak nic nie trwa wiecznie.Nadchodzi w naszym życiu moment ,kiedy określona życiowa lekcja się kończy-karma zostaje wypalona.Wówczas ludzie potrzebują nowych narzędzi za pomocą których będą mogli się dalej kroczyć przez życie.

Zazwyczaj odczuwają to tak,że jednocześnie pragnąc zmian w swom życiu, nie są w stanie niczego zrobić, aby te zmiany nastąpiły.Kręcą się jak pies w koło własnego ogona- nie potrafią  wyjść z zaklętego kregu własnych ograniczeń.Określony układ wibracji jaki występuje w ich portrecie numerologicznym, sprawia,że działają nawykowo, popełniają wciąż te same błędy i przyciągają do siebie charakterystyczne problemy.Pojawia się przed nimi coś w rodzaju muru,którego nie są w stanie o własnych siłach pokonać.

Jednak ich dusza-(wyższe Ja)- zna rozwiązanie.Osoby takie zazwyczaj trafiają do numerologa.

Numerologia może tu przyjść z pomocą - i to nie tylko dając im większa świadomość samych siebie, ale przede wszystkim eliminując z ich portretu  numerologicznego układy liczb generujące negatywne tendencje.

Do numerologa podobnie jak do psychologa zgłaszają się osoby z  charakterystycznymi problemami.Najczęściej są to ludzie zagubieni-poszukający swojego miejsca w świecie.Z pomocy numerologa korzystają też osoby będace w głębokim kryzysie- żyjący np. w toksycznych - trudnycch związkach,ofiary nieszczęśliwej miłości.Klientami są też ludzie z depresją, mającyskłonności autodestrukcyjne łacznie z próbami samobójczymi.Często też za pomocą numerologii pomaga się ludziom  mającym problemy z samorealizacją,zablokowanym ,nie potrafiącym rozwinąć skrzydeł.Również ludzie,których prześladuje notoryczne życiowy pech i w ich życiu nic się nie układa mogą liczyć na skuteczną pomoc numerologa.

Numerolog dokonuje  tzw.zmian  numerologicznych w portrecie zgłaszających się osób.Jego wiedza, intuicja i doświadczenie podpowiadają mu jakie układy wibracji są najkorzystniejsze  dla konkretnego klienta.W praktyce zmiany portretu numerologicznego przede wszystkim sprowadzają się do dodania nowych imion-zazwyczj kilku.Istotne jest to ,że imion tych nie potrzebujemy nigdzie rejestrować. Mają one charakter nieoficjalny, a otoczenie nawet nie musi o nich wiedzieć.

Poza tym numerolog koryguje wibracje wszystkich podpisów.Oczywiście samo dodanie imion i wprowadzenie przez numerologa zmian podpisów nie wystarczy.

Osoba zainteresowana powinna wcielić zaproponowane zmiany w życie.

 

Czy u każdego można dokonać zmian numerologicznych w  portrecie?

 

  Niezupełnie.Nie możemy dokonywać zmian w portrecie numerologicznym wbrew woli  człowieka.Trochę inaczej sprawy mają się  w przypadku dzieci, gdyż  do 14 roku życia nie musimy pytać o ich świadomą zgodę.Czasami zdarza się,że człowiek świadomie zmian pragnie,jednak jego wyższe ja informuje nas ,że osoba  tych zmian nie chce- bądż też dopiero za jakiś czas będzie na nie gotowa.

 

Jak szybko następują zmiany i  jaki maja charakter?

 

  Najcześciej jeżeli nie blokujemy zmian  i  po prostu cierpliwie i solidnie pracujemy z nowymi imionami i podpisami to  następują one dość szybko.Zazwyczaj są one odczuwalne po trzech lub czterech miesiącach, ale zdarzają się też tacy, którzy czują je już w momencie, kiedy numerolog  wprowadza je do portretu-inni po kliku dniach, lub po miesiącu pracy z nimi.Może być też być sytuacja odwrotna,jeżeli  podświadomie blokujemy zmiany- wówczas są one widoczne dużo pózniej. Zmiany mogą sie opóżniać również wówczas, kiedy znajdujemy się  w roku numerologicznym o pasywnych tendencjach.

Trudno jest do końca przewidzieć jak silne będą to zmiany.Czasami są to zmiany spektakularne, innym razem nieznaczne. Tak naprawdę  człowiek dostaje tylko nowe narzędzia w postaci wibracji.Jednak tylko od niego zależy, jak je wykorzysta.

U każdego zmiany przebiegają indywidualnie.Jednak można zaobserwować pewne prawidłowości.Dzieki zmianom numerologicznym zostajemy jakby przeprogramowani - zaczynamy inaczej reagować na określone sytuacje, nabieramy dystansu do świata i ludzi, jest w nas więcej spokoju, pewności siebie,stajemy się bardziej asertywni,zaczynamy realizować swoje prawdziwe potrzeby.Dzięki zmianom tworzymy też bardziej autentyczne relacje z innymi.Zmiana otwiera nam drzwi.

Zdarza się, że  niektórzy  po wprowadzeniu zmian do ich portretu numerologicznego wychodzą z głębokiego kryzysu psychicznego, bądż też z cieżkiej  choroby.Nic w tym dziwnego - ponieważ  zmiana wibracji wspomaga proces uzdrawiania duszy i ciała.Inni  po wprowadzeniu zmian realizuja swoje ukryte marzenia, porywaja się np. na niezależną działalność, decydują na rozstanie z toksycznym partnerem,zaczynają rozwijac swój duchowy potencjał.Dla większości zmiany numerologiczne są początkiem nowego, bardziej świadomego życia-nowej drogi..

                                                                     

                                                                               * * *

 Trzeba też zdać sobie sprawę z tego.że zmiany w naszym portrecie numerologicznym dokonują sie również w momencie bierzmowania, jak i też w przypadku przybrania przez kobietę nazwiska męża.Czasami ludzie sami świadomie zmieniają  sobie  imię lub nazwisko.Taka potrzeba również nie pojawia się przypadkowo.Bywa też tak,że  takie zmiany  powstają bez ich świadomego udziału-np  w momencie udania się do innego państwa, bądż wynikają z pomyłki w dokumentach.Jednak przy tego typu zmianach nowe układy, które pojawiaja się w naszym portrecie numerologiczne zazwyczaj nie są jeszcze tymi optymalnymi.