Specyfika systemu Gladys Lobos


 Po raz pierwszy o systemie numerologicznym Gladys Lobos usłyszałam na początku lat 90. Zafascynowana jego możliwościami w roku 1997 udałam się na zorganizowane w Polsce szkolenie z Lobos. Od tamtej pory numerologia stała się moja pasją. Dlaczego akurat szczególnymi względami darzę system numerologiczny Lobos?

 Składa się na to wiele czynników. Przede wszystkim cenie sobie jego klarowność i praktyczność. To o czym mówi numerologia Lobos nie wyssane zostało z palca. Jest oparte na wieloletnim doświadczeniu twórczyni systemu. Istotne dla mnie  jest również to, że  przekazując swoją wiedzę Lobos operuje językiem zrozumiałym i logicznym. Moje blisko 14 letnie doświadczenie wciąż potwierdza prawdziwość odkryć hiszpańskiej numerolog.

 Bardzo ważnym elementem systemu Lobos jest zwrócenie szczególnej uwagi na  podpis. Do tej pory podpis anlizowany był tylko przez grafologów. Lobos odkryła, że wibracja podpisu nie tylko wnosi do naszej osobowości określone cechy, ale również ma wpływ na to jak kształtuje się nasze życie.

 Jednak największym wkładem Gladys Lobos do numerologii jest wprowadzona po raz pierwszy w tej formie przez nią metoda tzw. zmiany numerologicznej. Jest  ona bardzo cennym narzedziem terapeutycznym. Z tej wyjątkowej metody transformacji na kursie z Gladys skorzystałam najpierw ja sama. Dzięki temu łatwiej było mi potem  przekonać do  niej moich pierwszych klientów.