Rekomendacje klientów

                                      *****

   Pani Barbara jest jedna z najważniejszych osob mających wpływ na moją przemianię.

Będe jej zawsze wdzięczna, bo dzięki jej wskazówką osiągnęłam wewnętrzny spokój.

Historia mojej przemiany zaczęła sie ok 10 lat temu,kiedy poznałam P.Barbarę podczas imprezy na ktorej udzielała porad numerologicznych.Temat numerologi był mi zupełnie obcy.

Podeszłam do charakterystyki mojej osoby z dystansem.Dowiedziałam sie, ze jestem numerologiczną 9.

Wtedy też usłyszałam, że jezeli nie czuję się szczęśliwa muszę zacząć wpływać na to co sie w moim życiu dzieje (czyli dzialac, bo nikt tego za mnie nie zrobi )- niby oczywiste, ale wtedy inaczej to rozumiałam.

Spotykałam Panią Basię jeszcze przez kilka lat, zanim zdecydowskam sie na zamówienie pełnego portretu numerologicznego wraz z tzw.Zmianą.

 Właśnie  3 lata temu mająć absolutny "bałagan w głowie " - poprosiłam o pomoc.

 Otrzymałam nagranie oraz wskazówki, ktore mały mi pomóc  w zmianie nieharmonijnych wibracji w moim portrecie numerologicznym.

Podeszłam znowu sceptycznie, lecz w miarę upływu czasu i kilkukrotnym odsłuchaniu nagrania zaczęłam głębiej zastanawiać się nad sobą i otaczającym mnie światem i  zaczełam stosować się do zaleceń. 

  Postanowiłam , że podejmuję się przejęcia władzy nad moim życiem.Zapragnęłam zmiany biorąc pod uwagę,że może nie byc łatwo.Zajrzałam w najciemniejsze zakamarki mojej duszy.Odczuwałam ogromny ból. Jednocześnie cierpiało moje ciało i dusza.Myślałam, że  już nie dam rady.Czułam, że pęknie mi serce ze smutku.Byłam tak Bardzo skupiona na sobie , ze zapedziłam sie sama w " kozi róg ".

Pani Basia dzielnie znosiła moje telefony.Zapłakana prosiłam o radę.Zawsze wysłuchała i doradziła co robić, ciepłym głosem mówiła, że wszystko jest dobrze, a moja przemiana jest w toku.

Dziś wiem, ze nasze drogi się zeszły po to,abym stała się lepszym człowiekiem.Dzięki przemianie, jestem świadoma życia, zalet tego świata.

Serdecznie polecam każdemu kto pragnie być dobrym człowiekiem.

Jak kiedyś wygram w totolotka to zabiorę Panią Basię w podróż dookoła świata.

 Luvi...    Szczecin listopad 2016

                                         *****

        Niestety duszy się nie oszuka nie zagluszy się jej  na dluzsza mete, ale zawsze strach i oczywiscie zdrowy rozsadek, a raczej moje czarnowidzctwo bralo górę. Na szczescie bylo tak do czasu.

Od ok trzech lat interesuje się numerologią.Chodzilo mi po glowie zrobienie sobie portretu numerologicznego, a jak trzeba będzie to oczywiscie zmiany. Decyzja zapadla, dlugo szukalam odpowiedniej osoby, juz mialam moment ze chcialam zrezygnowac cala masa stron internetowych jedna podobna do drugiej.

Czysty przypadek, a może i nie- otworzylam strone Basi pierwsze co zwrocilo moja uwagę to zdjecie takie inne z ktorego bije cieplo dobra energia, po prostu buzia sama sie usmiecha jak patrzy się na zdjecie Basi, odrazu meila napisalam nie zastanawialam sie dlugo pare informacji i juz wiedzialam ze jestem w dobrych rękach- nie bylo odwrotu, przy tym towarzyszylo mi super uczucie, juz się nie bałam, nie mialam wątpliwosci.

Nie umialam się doczekac mojej zmiany portretu numerologicznego, czekalam jak na zbawienie.

Odrazu jak tylko dostalam swoj portret, oczywiscie nowe imiona, zaczełam pracowac zgodnie ze wskazowkami Mojego Aniola Stroza. Długo na zmiany nie musialam czekac.

 Po paru miesiącach od zmiany portretu zaczela mi chodzic mysl po glowie o wyjezdzie za granice, myśl zamienila się w czyn, rzucilismy z mężem nasze wygodne życie w Polsce i od ok 18 miesiecy mieszkamy w Niemczech, oby tak bylo dalej jak jest, a bedzie dobrze.

Jak by mi ktos trzy lata temu powiedzial ze wyjade za granice, to wyslalabym go na leczenie.    

  Dzisiaj się czuje świetnie w swojej skórze i w zgodzie ze swoja duszą.Sama nie wierzę, że to pisze, z zakąpleksionej, lekko wycofanej szarej myszki stałam się kobietą która wie czego chce i tego się nie boi.

  To Pani Basia zaczarowala mój swiat,nie boje sie juz porażki, mówi się trudno,wymyslę coś innego.

Kiedyś tylko sobie o czyms cicho myslałam i mówiłam może w nastepnym życiu,teraz nie ma o tym mowy,powoli malymi krokami do przodu.

 Moja rodzina mnie,nie poznaje, moja siostra ostatnio mi powiedziała, że ide jak burza. Super uczucie jak sie słyszy takie słowa. Jeszcze raz chcę Podziekować, że Jesteś-  mogę napisać, zadzwonić do Ciebie,kiedy tylko chcę, chwila rozmowy ładuje moj akumulator do dalszego dzialania.

Dajesz Ludziom Skrzydla  i Mowisz Leć.

   Pozdrawiam Moją Kochaną Basię

    Ag.Okras   kwiecien 2016

                                         *****

 

  Polecam usługi Pani Barbary.. :) Pomogła mi i innym przy zmianie numerologicznej. Jest to osoba fachowa,posiadająca wiedzę na temat numerologii, była uczennica  słynnej numerolożki i twórczyni systemu zmiany numerologicznej GLADYS LOBOS.                                                                                                                                                Zmiana portretu numerologicznego bardzo wpłynęła na moje życie, spowodowała, wydobycie mojego potencjału silnych liczb i zminimalizowała wpływ tych , których w moim portrecie było za dużo, przez co miały negatywny wpływ na moje myśli i na postrzegania świata, co przekładało się bezpośrednio na moje życie.

Widoczne zmiany w moim życiu zaszły w ciągu ok. 7 miesięcy od zmiany i ćwiczeniu imion.

Były to szczęśliwe zmiany w moim życiu osobistym (przegnały samotność- miałam za dużo liczb- 7 w portrecie) jaki i w życiu zawodowym.

Polecam i będę również konsultować różne daty ważnych przedsięwzięć w moim życiu ..

M0... marzec 2015

                                    *****

Bardzo fajnie i z prawdziwą przyjemnością słuchałam nagrania, momentami bardziej barwy Pani głosu niż samej treści nagrania.I szczerze przyznam, że z jakimś rozrzewnieniem przyszło mi na myśl nasze spotkanie w Szczecinie. Zupełnie nie wiem dlaczego....Prawdą jest to co wcześniej przeczytałam na Pani stronie, że ma Pani terapeutyczną barwę głosu:-)

To co moge powiedzieć o zmianach we mnie, choć juz wcześniej o tym pisałam Pani, to co zauważyłam najmocniej: to brak checi ucieczki przed przeciwnościami głównie w pracy( co wcześniej przed zmianą było pierwsza reakcja na trudności-odwrót i chęć ucieczki nie zaś stawienie czoła przeciwnościom)

Druga zmiana bardzo istotna (bo wcześniej bardzo mi dokuczała) to brak wahań nastrojów. Wcześniej była prawdziwa huśtawka nastrojów. Jednego dnia było dobrze, drugiego spadek energii i ogólne zmęczenie. Teraz określiłabym swoje samopoczucie słowem Constans-"nie spalam" się już jak dawniej. Wcześniej miałam wrażenie że każde "większe" działanie\trudność wypalało mnie i zużywałam bardzo dużo energii. Nie wiem jak widzą mnie inni ale sama odnoszę wrażenie jakbym była okryta 'wyciszającym" mnie płaszczem nie ma we mnie już tego charakterystycznego numerologicznym piątką chaosu i "zamieszania"-co teraz jaskrawiej widze u innych 5:-)

I jeszcze ważna zmiana-cecha którą "miałam", gdy byłam dużo młodsza.To nieumiejętność  przejścia obok czyjejś krzywdy, jeśli wiem że prawda jest po stronie krzywdzonej osoby.Jestem świadoma Pani Barbaro, że to jeszcze za krótki czas na to aby pisać o spektakularnych zmianach.lecz to co napisałam to różnica jaka dostrzegłam najszybciej:-)
Aaa i jeszcze coś bardzo istotnego to 3 która 'daje" radość wewnętrzną której ja nie miałam w sobie. Jeśli miałabym to z obrazować to abym sie mogła z czegoś ucieszyć najpierw musiałam sie "odpowiednio" nakręcić niczym korbką- to starczało mi na "chwilkę" a potem światełko gasło i ponownie czułam pustkę w środku. Teraz natomiast czuje sama w sobie wewnętrzne ciepło, ktorego nie musze sama wywoływać -ono po prostu jest:-).

Ciężko mi to ubrać w słowa za każdym razem mam wrażenie nie nie do końca potrafię opisać to co czuje...W ogóle ostatnio odnoszę wrażenie(choć może to dziwnie zabrzmi) że przechodze swego rodzaju transformacje. Jak przeczytałam ostatnio: że gdy dusza jest gotowa na zmianę lub wrecz jej potrzebuje znajduje osobę która tego dokona....  I pojawiła sie Pani:-)
Pozdrawiam Serdecznie 
    

A.Ks Szczecin czerwiec 2013

                                   *****

     Z numerologią spotkałam się po raz pierwszy w latach dziewięćdziesiątych. Moja koleżanka dużo na ten temat opowiadała, jakie zmiany dokonały sie w jej życiu. Ale sceptycznie do tego podchodziłam.Wydawało się, że mnie to nie dotyczy. Aż do momentu, kiedy zawalił się mi świat.

Na swej drodze napotkałam obcą mi kobietę, która także zaczęła opowiadać o numerologii i jej pozytywnych zmianach w życiu. Wówczas pomyslałam, że to nie przypadek, następna osoba naprowadza mnie na świat numerologii. Coś w tym jest, to jest po to, aby z tego skorzystać. Wzięłam od nieznajomej numer telefonu do numerolga Pani Barbary. Trochę się wahałam, ale moje problemy bardzo mnie przytłaczały i szukając pomocy nawiązałam kontakt z Panią Barbarą. Jednocześnie zaczęłam dużo czytać na temat numerologii i świadomie chciałam zmian, by wyeliminować niekorzystny układ liczbowy utrudniający pełny rozwój osobowości.

Pani Barbara dobrała mi odpowiednie imiona, zmieniła podpis. Otrzymałam także odpowiednią technikę pracy z nowymi imionami. Na efekty nie musiałam czekać zbyt długo. Poczułam się tak, jakbym się na nowo narodziła, los uległ zmianie i wszystko potoczyłosię bardzo pozytywnie. Największą niespodzianką było to, że moja córka widząc tak pozytywne zmiany w moim życiu, poprosiła o wsparcie taże jej wibracji przez Panią Barbarę. Oczywiście moja córka skorzystała ze zmian. Poprzednia wibracja mojej córki utrudniała jej rozwój, kontakty międzyludzkie, komunikację. Po zmianie jej los został odmieniony.

A dzisiaj jest wdzięczna za pomoc, nowe imiona i wibrację. Mocno stąpa po ziemi i wykorzystuje swoje możliwości. Numerologia znowu pomaga mi, ale w innej dziedzinie. Daje mi siłę i pewność siebie. Pozwala mi osiągnąć to, co wydaje się nie możliwe. Numerologia to energia.

Elżbieta K Kraków luty 2013

Każdy chciałby żyć lepiej. Jedyna droga do tego to poznawanie samego siebie. Większa świadomość to wiedza, a ta chroni i pozwala odważniej wędrować. Kiedy uczysz się siebie, odkrywasz świat wewnętrzny, który kontroluje świat zewnętrzny.

Wszechświat to energia, różne częstotliwości energii to wibracje, a poszczególne wibracje to numery. Nauka o numerach to nauka o wszechświecie.

Numerologię napotkałem na początku swojej świadomej podróży. Portret numerologiczny pozwolił mi bardziej zrozumieć swoje słabe i mocne strony. Wskazał kierunkek. Wyluzowałem i otworzyłem się na zmiany, które zawsze prowadzą do innego, nowego, lepszego.

Numery wykorzystałem również w trakcie zakładania firmy. One mają moc, której jeszcze nie rozumiem:)

Polecam zrobienie sobie portretu z ciekawości, z chęci większego poznania siebie, jako jednego z etapów w swoim duchowym rozwoju lub dla zabawy. Zawsze przyniesie coś dobrego.

Radosław Lasko

Na zmianę numerologiczną zdecydowałam się rok temu. Tak więc od roku mam inny portret (aż 5 nowych imion oraz inne podpisy). Ciekawe jest to, że naprawdę poczułam inną energię, a może po prostu chciałam ją poczuć, bo potrzebowałam jej.

Decydując się na zmianę trzeba to czuć calym sobą, najpierw mieć przekonanie w sobie, że chce się coś zmienić i z tym pracować. Życie zawodowe zmieniłam diametralnie, to co robiłam nie dawało mi satysfakcji ani spełnienia, teraz robię wiele innych rzeczy, jestem odważniejsza, otwarta na nowe wyzwania.

Prywatne... tak samo, bez istotnych zmian. Tak wiec myślę, że warto pomagać sobie tym bardziej pod takim okiem jakie ma pani Barbara Opiola Kraj.

 Polecam. Ania - grudzień 2011

Najserdeczniejsze podziękowania za udany portret numerologiczny, który mi pomógł zmienić moją sytuacjeżyciową.Uwierzyłam w siebie,stres minoł .Zaczynam patrzeć na świat przez lejkko różowe okulary.Bardzo miłej i sympatycznej Pani Barbarze życzę dużo zdrowia i powodzenia.

Zbigniewa -7

Nie wiem jak wyrażić swoją wdzięczność, nie dziękuje za zmiany,które pomogły mi zmartwychwstać,ale dziękuję ,ze Pani jest ..

An.Rudzińska Szczecin 12.08.05

Basiu ,Twoja praca owocuje zdumiewająco szybko w moim przypadku, bo już w 2 tygodniu pisania imion(mam wrażenie ,że są moje od zawsze i na zawsze nabrałam odwagi wpodejmowaniu decyzji i realizacji ich OD ZARAZ,co jest dla mnie nowością(to,że tak czynie),czuję się sharmonizowana od srodka,nastąpiły też zmiany w moim życiu osobistym (nareszcie pojawił się partner idealny dla mnie), moja pewność siebie wzrasta (choć nadal jeszcze piszę owe imiona ),a wraz z nią pojawiły się nowe żródła dochodów finanasowych.

I jak tu nie być szczęśliwą?

Basiu dziękuję i mocno ściskam.

Mirosława Widera -1 Szczecin 23.09 2004

Serdecznie dziękuję za zmianę numerologiczną,która bardzo mi pomogła w kontaktach z ludzmi oraz w dązeniu do wyznaczonych celów

Ania Katowice 21,03,2004

Dzięki za zmianę.Dużo rzeczy się u mnie zmieniło.Przede wszystkim uwierzyłam w siebie .Teraz wiem ,że MOGĘ, nie boję się CHCIEĆ.

Wiem ,że wiele jeszcze przede mną.Rozwijam się i jestem świadoma siebie.Dziękuje

Joanna Jedynak 17,12.2003

Serdeczne dzięki za portret numerologiczny,który bardzo,a bardzo mi poprawił sytuacje życiową.

Dokonałam wielu ważnych życiowych zmianw życiu .Rozwinełsm świetny interes, bo bardzo pomogła mi intuicja i wielka wiara w siebie.

Udało się

Do zobaczenia i życzę powodzenia

Małgorzata -5 26,10 2003

 

 

Basia-portret-2